Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Kurumsal

Biz Kimiz?

Farklı ve keyifli ortamı ile dilediğinizde yıldızların altında yemek yiyebileceğiniz gibi dilediğinizde çeşitli kahve seçenekleri ile yapabileceğiniz hoş sohbetler, özenle seçilmiş damak lezzetleri, ve standartların üstünde işletmecilik anlayışı ile bambaşka bir yaşam tarzı sunmak için varız.
 
      Dünyanın en iyi ekim bölgelerinden elde edilmiş kahve çekirdeklerinin çekici kokulara sahip farklı aromaları ve keyif veren mükemmel içimli dünya kahveleri bulacağınız, geleneksel İtalyan Kahvelerinin en doğru sunumu ile keyif alacağınız lezzet ve kalitenin buluştuğu nokta...
      Dünya mutfağından enfes yemeklerin sunulduğu cafemizde, özellikle pizza, makarna, kahve ve tava yemekleri özenle hazırlanmakta ve sizlere sunulmaktadır.
 
      Rahatlatıcı iç dekorasyonumuz, ön kısımdaki masalarımız ve özel kahve çeşitleri ile zengin yiyeceklerin yer aldığı menümüz ile haftanın yedi günü sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar sizleri ağırlamaktayız.
 
      Dostlarınız ile hoş sohbet ortamı veya mükemmel lezzetleri ile standartların üstünde hizmet anlayışı ile bambaşkayız.
 

LokasyonlarRezervasyon ve Görüşleriniz için

Adres ve İletişim Bilgileri

 

Merkez

Sinanpaşa Mah. No: 13, 4038. Sk. Yüreğir / Adana

Şube

Yavuzlar Mahallesi 4070 sk N.27 Aksantaş Toki İş Merkezi Sheraton Hotel karşısında, Yüreğir Belediyesi arkası

Yüreğir / Adana

T: 0542 784 89 70
E: info@kaburgaciyasar.com

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.